Spotkanie światowych przedstawicieli koncernu EJOT

Koncern EJOT, zajmujący się m.in. produkcją mocowań dla budownictwa i przemysłu, jak co roku zorganizował spotkanie głównych managerów firmy.

Na początku września odbyło się coroczne spotkanie najwyższych rangą przedstawicieli firmy EJOT z całego świata. Impreza nosi nazwę General Manager Meeting i po raz pierwszy została zorganizowana w Polsce. 

W spotkaniu brało udział prawie 80 osób, w tym prezesów, managerów, dyrektorów z całego świata. Znaleźli się m.in. przedstawiciele z Polski, Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Turcji, Tajwanu czy Norwegii. Na spotkaniu dyskutowano między innymi o strategii firmy w przyszłości i w nadchodzącym roku, nowościach produktowych, realizowanych projektach oraz planach dalszego rozwoju firmy na światowych rynkach – korzystając z rozwoju krajów nazywanych jako BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny oraz od 2011 – Republika Południowej Afryki). 

Goście General Manager Meeting mieli okazję zwiedzić zakład produkcyjny EJOT w Polsce, który w swoim programie produkcji obejmuje 3 dywizje, czyli mocowania dla budownictwa, motoryzacji oraz przemysłu. Dostrzeżony został potencjał polskiego oddziału i planowana jest również dalsza ekspansja firmy w Polsce, co wiąże się z rozbudową zakładu produkcyjnego oraz zwiększeniem zatrudnienia. 


 

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k.
42-793 Ciasna 
ul. Jeżowska 9 
tel. 034 3510660
tel. 034 3520014
fax 034 3535410
e-mail: ejot@ejot.pl
http://www.ejot.pl
http://www.ejot.de
http://www.ejot.oknonet.pl

http://www.ejot.pl