Nagrodzeni Diamentami

Przyznano już tegoroczne Diamenty Forbesa. W zestawieniu znalazło się łącznie aż 2051 firm.

Miesięcznik Forbes swoje nagrody przyznaje firmom, które mogą pochwalić się najwyższym przychodami, są solidnymi partnerami i nie zalegają z płatnościami.

Diamenty przyznawane są w trzech kategoriach: przychody powyżej 250 milionów złotych, od 50 do 250 milionów złotych oraz od 5 do 50 milionów. Dane zbierane są przez Dun&Bradstreet Polska. Wartość firmy obliczana jest na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową.

Drutex ma powod do dumy. W tym roku firma uhonorowana została tytułem Diamenty Forbesa w kategorii dużych firm i dzięki temu znalazła się w gronie przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. Dodatkowo Drutex otrzymał wyróżnienie za najlepszą firmową stronę internetową w województwie pomorskim, stając się tym samym posiadaczem dwóch Diamentów.

Zdobycie tak prestiżowej nagrody w czasach spowolnienia gospodarczego jest o tyle cenne, że plasuje firmę w gronie solidnych i wiarygodnych przedsiębiorstw, podkreślając jej wyjątkową dynamikę rozwoju. To już kolejny Diament Forbesa w naszej kolekcji. To istotnie zaszczyt znaleźć się w gronie nagrodzonych, bowiem w rankingu wyróżniane są te firmy, które dzięki swojej wiarygodności biznesowej, a jednocześnie ambitnej strategii działania nie tylko utrzymują, ale wzmacniają pozycję na wysoce konkurencyjnym rynku. W tym roku zostaliśmy uhonorowani podwójnie, jako że docenione zostały również nasze działania marketingowe, które mają odzwierciedlenie w naszej firmowej stronie internetowej. Wyróżnienie w tej kategorii to z kolei uznanie dla naszej strategii komunikacji z rynkiem, dilerami i klientami. Oznacza bowiem, że kreacja i marketing spełniają swą rolę skutecznej platformy komunikacji z rynkiem – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Kolejną z nagrodzonych firm został EJOT Polska, który otrzymał wyróżnienie w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w województwie śląskim. 

Do grona nagrodzonych dołączył również 3M POLAND, który znalazł się liście firm, których roczne przychody przekraczają 250 mln zł.

Diament Forbesa to kolejne prestiżowe wyróżnienie po ubiegłorocznym tytule Lidera Zrównoważonego Rozwoju, przyznane nam przez redakcję miesięcznika. Obecność w tym rankingu jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i konsekwencją ponad 20-letniej działalności biznesowej na rynku lokalnym oraz bardzo dobrej współpracy z naszymi klientami. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ok. 350 mln dolarów. Obecnie zatrudniamy ponad 1600 osób w 8 zakładach produkcyjnych, a swoim Klientom oferujemy ponad 10 000 innowacyjnych produktów – komentuje wyróżnienie Xavier Douellou, dyrektor zarządzający firmy.

Lista laureatów dostępna tutaj.


 

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k.
42-793 Ciasna 
ul. Jeżowska 9 
tel. 034 3510660
tel. 034 3520014
fax 034 3535410
e-mail: ejot@ejot.pl
http://www.ejot.pl
http://www.ejot.de
http://www.ejot.oknonet.pl

http://www.ejot.pl